FaBCz | En
point point point point point point point point
o nás
aktuality
media
portfolio produktů
investiční příležitosti
pracovní příležitosti
nákupní portál
F&B group
point point

Potrefená Husa ALBERTOV otevřena !!!

Potrefená Husa na Pražském Albertově je  nově otevřena!!! Najdete nás na adrese Na slupi 2021/2b, Praha 2 Albertov.

Prostřednictvím restaurace Potrefená husa Albertov se přenesete do velmi příjemné atmosféry skýtající gastronomické zážitky. Ať už si zvolíte posezení na zahradě, v restauraci nebo na baru, vždy si vychutnáte požitek z kvalitních pokrmů a nápojů z čerstvých surovin prověřeného původu.
Moderní design interiéru a zahrady, včetně vnitřního a venkovního grilu, ještě umocní tuto výjimečnou atmosféru. Jistě také oceníte otevřenou kuchyň, propojenou s restaurací, která je dominantou této části podniku Potrefená husa Albertov.
Můžete se tak těšit nejen z ověřených pokrmů tradiční české kuchyně, ale i trendů moderní gastronomie, a také z umu zkušeného týmu kuchařů. Specialitou podniku jsou grilované steaky z kvalitních farmářských chovů, které jsou připravovány přímo před Vámi. V obou patrech se nachází bary s pestrou nabídkou osmi druhů čepovaných piv z portfolia pivovaru Staropramen, dále vybraných vín a destilátů a v neposlední řadě skvěle připravených koktejlů.copyright © 2009 - 2011 F&B Concepts facebook youtube Be Picasa